De Verbinders openen de Promotiedagen

Dinsdag 22 september

Bij Sterk Netwerk Sterk Noorden draait alles om verbinding. Hoe brengen we de ondernemers van het Noorden nog beter bij elkaar? Voor de opening van de Promotiedagen hebben we daarom twee experts in huis gehaald: cabaretiers Rob Urgert en Joep van Deudekom

Rob en Joep hebben zich omgedoopt tot de Verbinders. Ze maken zich namelijk zorgen. Waarom? Omdat de wereld steeds minder gezellig lijkt te worden. Mensen drijven uit elkaar. Daarom hebben Rob en Joep een missie: de mensen weer nader tot elkaar brengen!

Daarvoor ontwikkelden ze, samen met de wetenschap, een uitgekiend stappenplan. Met humor, energie, verrassende opdrachten en veel interactie gaan ze op zoek naar overeenkomsten en alles wat mensen met elkaar verbindt. Met als doel: een zaal vol individuen samenkneden tot een warme groep vrienden.

Beter kun je de Promotiedagen niet beginnen.
Wil je erbij zijn?

Aanmelden kan binnenkort! Hou de nieuwsbrief en de socials in de gaten!

Promotiedagen
Springerzaal
Dinsdag 3 november
10.30 – 12.00 uur

Bio Rob Urgert en Joep van Deudekom maakten jaren deel uit van het satirische tv-programma De Kwis. Daarnaast houden zich graag bezig met populair-wetenschappelijke programma’s. Zoals Het Instituut. Hun meest recente tv-programma is Wie Denk Je Wel Dat Je Bent?, waarin Rob en Joep steeds twee type mensen, die in de maatschappij tegenover elkaar staan, op een humorvolle manier met elkaar vergelijken. Samen staan ze  in het theater met De Verbinders en spelen ze de Grote Oudejaars Kwis.

Foto door: Wim Kluvers

Gerelateerd nieuws